У Національній академії Держприкордонслужби відбувся черговий випуск 2020 року

Сьогодні, 19 лютого, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск слухачів факультету підготовки керівних кадрів, військовослужбовців за контрактом та студентів за кошти фізичних та юридичних осіб.

У заході з нагоди випуску взяли участь керівництво та персонал закладу, рідні випускників та ветерани-прикордонники. Також на урочистостях з нагоди випуску був присутній Голова екзаменаційної комісії — заступник директора Департаменту організації роботи, планування та контролю Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Володимир Бондар.

Всього у цей день  з Національної академії випускається 51 випускник за різними спеціальностями. Зокрема, 28 офіцерів, які навчалися на факультеті підготовки керівних кадрів, 23 випускники — із факультету правоохоронної діяльності. За результатами екзаменів та заліків двоє випускників отримали дипломи з відзнакою.

На початку урочистостей з нагоди випуску, були вручені грамоти та чергові військові звання.

Вітаючи випускників, виконувач обов’язків ректора національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олександр Луцький зазначив: «Впевнений, що отримані знання дозволять вам на гідному рівні виконувати свої обов’язки!». Також, Олександр Луцький  закликав вшанувати хвилиною мовчання пам’ять тих прикордонників, які заради свободи та незалежності України віддали своє життя.

Військовий капелан Дмитро Махота  провів обряд благословення випускників та окропив присутніх святою водою.

Завершився урочистий захід святковим концертом.

« 2 of 2 »