До Національної академії Держприкордонслужби завітали ветерани-прикордонники

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось зібрання Хмельницької організації ветеранів-прикордонників.

Ветеранська організація відіграє важливу роль у житті вищого прикордонного навчального закладу, адже  ці люди діляться своїм професіоналізмом та досвідом. Керівництво академії висловили ветеранам подяку за їх вклад  в справу підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників, за безцінні поради, за регулярну військово-патріотичну роботу.

На початку зустрічі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які загинули захищаючи територіальну цілісність України.

У ході зібрання ветерани обговорили нагальні проблеми діяльності організації, пропозицій по організації роботи та заходи соціального захисту ветеранів. Також підіймалися питання патріотичного виховання молоді.

Ветерани подякували за теплу зустріч та висловили впевненість, що Національна академія Державної прикордонної служби України має потужний потенціал для підготовки висококваліфікованих офіцерів-прикордонників.