Національна академія Держприкордонслужби отримала від Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини технічне обладнання

В рамках співробітництва Державної прикордонної служби України та Федеральної поліції Федеративної республіки Німеччина, сьогодні, 25 лютого, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулась церемонія передачі технічного обладнання для кафедри німецької мови та другої іноземної мови. Передача відбулась в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги за участі представників Федеральної поліції ФРН та керівництва академії.

Кафедра німецької та другої іноземної мови отримала сучасний навчальний інтерактивний комплекс, який дозволить ще більш ефективно подавати практичні навчальні матеріали студентам академії.

Під час візиту іноземна делегація мала змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою закладу.