Всеукраїнський вишкіл «Джура-прикордонник» 2020 проведуть у Національній академії Держприкордонслужби

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось організаційне засідання щодо проведення на базі академії Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник». Метою вишколу є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

У заході взяли участь заступник начальника управління — начальник відділу національно-патріотичного виховання та соціальної роботи управління ти соціально-гуманітарного забезпечення Департаменту персоналу Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Юрій Шидлюх, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства культури, молоді та спорту України Ольга Коновалюк, представники Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької міської ради, а також керівництво та науково-педагогічний склад академії.

На засіданні визначили, що проведення «Джури — прикордонник» відбудеться у червні 2020 року. До участі в заході запрошуються представники прикордонних районів або таких, що знаходяться на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями України, а також члени клубів «Юний прикордонник». Джури  — прикордонники відбираються з учнів, що закінчили 9-10 класи.

Усього очікується  понад 500 учасників.