Курсанти та студенти Національної академії Держприкордонслужби відвідали дитячий будинок «Подолянчик»

Милосердя – це джерело добра! Вже традиційно, студенти та курсанти факультету правоохоронної діяльності Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик», який знаходиться у місті Хмельницькому.

Разом вони весело та приємно провели час: спілкувалися та гралися з дітками. Звичайно, шефи завітали до своїх маленьких друзів не з пустими руками.

Діткам привезли солодкі подарунки, іграшки, канцелярське приладдя.

Керівництво дитячого будинку щиро подякувало за допомогу та за небайдужість.

У Національній академії Держприкордонслужби приділяють велику увагу волонтерській діяльності, зокрема співпраці з дитячими будинками та інтернатами. Вже завтра до своїх підопічних з дитячого будинку «Подолянчик» вирушать курсанти факультету охорони та захисту державного кордону.

Зазначимо, що персонал Національної академії Держприкордонслужби небайдужий до покоління нашої держави, що підростає та приймають неабияку роль у матеріальній підтримці малечі.

« 2 of 2 »