Черговий конкурсний відбір НОКС «Нове обличчя керівного складу» стартував у Національній академії Держприкордонслужби

Прозорість, відкритість та об’єктивність відбору – це ключові позиції проекту НОКС («Нове обличчя керівного складу»). Сьогодні, 3 березня, у Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького стартував відбір на посади заступників начальників загонів з оперативно-розшукової роботи.

Голова Державної прикордонної служби полковник Сергій Дейнеко неодноразово наголошував, що прикордонне відомство має відповідати тим вимогам, які перед ним висуває суспільство, а отже у призначенні на посади не має бути місцю кумівству, хабарництву та корупційним схемам. Саме тому з жовтні 2019 у ДПСУ за підтримки посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції впроваджено проєкт  «Нове обличчя керівного складу». Це успішний, прозорий та справедливий  проєкт Державної прикордонної служби України з відбору персоналу.

Рейтинг кандидатів визначається шляхом додавання балів за оцінюванням знань законодавства України у сфері прикордонної безпеки, української та іноземної мов, рівня фізичної та вогневої підготовки, а також за результатами кваліфікаційної співбесіди.

Відбір в академії Держприкордонслужби проходить із залученням міжнародних спостерігачів — представників посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.

Подібний конкурс з відбору керівного складу нової формації  є надзвичайно важливим для українських прикордонників. Лідери попереднього відбору вже зайняли керівні посади.

Зазначимо, що незгодні із результатом конкурсу можуть оскаржити рішення комісії.