У Національній академії Держприкордонслужби відбулися урочистості присвячені 8 березня

Сьогодні, 6 березня,  напередодні свята, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за участі ректора генерал-майора Олега Шинкарука відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Військові жінки-особливі, вони своєю працею доводять, що зовсім не є слабкими, і можуть виконувати обов’язки на рівні з чоловіками.

На початку заходу ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук зачитав  вітальне слово Голови Державної прикордонної служби України полковника Сергія Дейнеки.

Голова подякував матерям, дружинам та сестрам, які  завжди надихають на звершення.

«Жінка, кохання, добро та мир — ці слова не випадково стоять в одному ряду. Все найдорожче в житті пов’язано з жінками!. Щиро вдячний вам за доброту, турботу та мудрість», — говориться у вітанні Сергія Дейнеки.

Зазначимо, що під час заходу ректор академії вручив дипломи вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам академії.

На завершення урочистостей ректор академії побажав усім жінкам миру, натхнення, нових творчих успіхів, родинного затишку, міцного здоров’я, жіночого щастя, добра та любові!

Урочистості завершилися святковим концертом, який подарував усім присутнім гарний настрій та позитивні емоції.

Зі святом дорогі наші жінки!