Питання впровадження змін у систему підготовки особового складу підрозділів Держприкордонслужби обговорили за круглим столом у Національній академії

За ініціативи Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького 6-7 березня відбувся круглий стіл з питань впровадження змін у систему підготовки особового складу підрозділів ДПСУ, за участі офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби полковника Олега Фігури та  полковника Анатолія Дорошця.

Під час заходу учасники обговорили ряд проблемних питань, що впливають на процес підготовки особового складу підрозділів органів охорони кордону, намітили єдині підходи до формування системи підготовки усіх категорій підрозділів органів Державної прикордонної служби України та визначили концептуальні завдання щодо опрацювання науково-теоретичного та практичного матеріалу для формування системи підготовки персоналу відомства.

Під час плідного обговорення зазначено, що сучасний міжнародний досвід свідчить про можливість виникнення проблемних ситуацій на Державному кордоні в будь-який час і в будь-якому форматі, саме тому конкретного визначення вимагає удосконалення системи підготовки особового складу.

Головна мета — створення професіонала, від рядового бійця (молодшого прикордонного наряду) до найвищої ланки керівництва!.

На завершення круглого столу учасники визначили завдання, які потрібно вирішити, як кафедрам і науково-дослідному відділу академії, так і структурним підрозділам Адміністрації Держприкордонслужби.

Визначені концептуальні питання розвитку та вдосконалення системи підготовки будуть розглянуті на службовій нараді за участі Директора Департаменту персоналу Ігоря Левадного, Департаментів та управлінь Держприкордонслужби, а також керівного та професорсько-викладацького складу академії. Захід планується провести у квітні 2020 року.