Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького інформує

В навчальному закладі вжиті всі необхідні профілактичні заходи, які унеможливлюють масштабному розповсюдженню гострих респіраторних захворювань та  поширенню інфекції.

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо  проявів хвороби та відповідних дій у випадку захворювання, рекомендується частіше мити руки й обмежити контакти.

Всі медичні працівники  академії мають практичні навички протидії особливо небезпечним інфекціям та готові до діагностики захворювань і надання необхідної допомоги.

З метою профілактики, засобами дезінфекції систематично обробляються місця масового скупчення особового складу.

Обмежено проведення всіх масових зборів особового складу (шикувань, спортивних,  культурно-освітніх, наукових, мистецько-розважальних заходів), відвідування академії цивільними особами до нормалізації епідемічної ситуації.

Заборонено вибуття особового складу у відрядження (у тому числі за кордон), припинено планові направлення особового складу на обстеження та лікування до відомчих закладів охорони здоров’я, за винятком невідкладних станів.

Курсантам обмежено вихід за межі навчального закладу.

На  контрольно-пропускних пунктах академії медичні працівники здійснюють візуальний огляд та вимірюють температуру у персоналу, який прибуває в навчальний заклад. В разі виявлення хворої людини, одразу вживаються заходи щодо надання медичної допомоги.

Наразі створенні всі  умови для безпечної служби, навчання й праці персоналу академії.

Звертаємося до батьків курсантів з розумінням поставитися до обмеження відвідування своїх дітей на період карантину, задля уникнення ризику розповсюдження інфекції.