Курсантам Національної академії Держприкордонслужби розповіли про протидію гендерно-зумовленому насильству

Гендерна рівність — рівність прав та можливостей! В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького активно реалізується державна гендерна політика, яка є складовою соціальної політики України.

Так, напередодні з персоналом академії було проведено заняття на тему «Протидія гендерно-зумовленому насильству за умовою статі,  сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом в Україні».

Доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права факультету правоохоронної діяльності кандидат наук, підполковник юстиції Ольга Царенко, яка проводила заняття, розкрила зміст понять «гендерно-зумовлене насильство», «сексуальні домагання», «дискримінація». Подібні заходи направлені на підвищення обізнаності персоналу з питань дотримання принципів гендерної рівності, запобігання насильству та домаганням та сприяють формуванню гендерної компетенції.