У Національній академії Держприкордонслужби за здоровий спосіб життя

Сьогодні, 6 квітня, світ відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку —  порівняно нове свято в календарі міжнародних та всесвітніх дат, встановлених Організацією Об’єднаних Націй.

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, яка готує офіцерів-прикордонників є осередком розвитку фізичної культури. Фізичне виховання є неодмінною складовою підготовки курсантів: багатогодинні різноманітні військові вправи гартують силу, витривалість і наполегливість. Адже здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність — запорука загального процвітання й добробуту.

Нині, перебуваючи на ізоляції під час карантину, курсанти прикордонного закладу дедалі більше займаються фізкультурою «для себе», поліпшуючи власне здоров’я та фізичний стан. Під час дозвілля їх можна побачити на спортивних майданчиках академії за різноманітними видами спорту: спортивна гра, активний відпочинок, інтелектуальні змагання знаходять своїх прихильників. І кожен розуміє, що спорт і фізична культура є незмінним поняттям – дбати про своє життя, здоров’я, професійний рівень.

Сьогодення вимагає щоб всі офіцери, які випускаються зі стін академії вміло володіли самбо, прийомами рукопашного бою, були фізично загартовані.

Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, удосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою. Тож здоров’я та особиста безпека військовослужбовця-прикордонника завжди була і буде для нас на першому місці.

 У цей Міжнародний день спорту бажаємо нашим спортсменам успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі і нездоланного бажання перемагати.

Вітаємо всіх спортсменів, бажаємо нових звершень та перемог!