Сьогодні відзначають Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. З’явившись в 1948 році, ця організація об’єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.

Сьогодні як ніколи ми розуміємо, що здоров’я – це найцінніше, що є у людини! Для втілення в життя принципу «здоров’я для всіх» необхідно, щоб у кожного був доступ до якісних послуг охорони здоров’я, що дозволяє  дбати про власне здоров’я і здоров’я своїх рідних.

 У Національній академії Держприкордонслужби здоров’ю приділяють велике значення. Для якісного та надійного забезпечення охорони Державного кордону, нам необхідні здорові, фізично загартовані офіцери-прикордонники. А академія це той виш, який здійснює підготовку цієї категорії та відповідає за їхню професійність. Тож керівництво Держприкордонслужби та навчального закладу  дбає про кожного військовослужбовця та працівника відомства, розуміючи, що здоров’я — це не лише відсутність хвороб і час, коли ми не приймаємо ліки. Насамперед, це фізична і психологічна гармонія з собою, злагоджена робота усіх систем нашого організму.

 Інколи ми висловлюємо дуже просту думку, безпосередньо пов’язану з питаннями здоров’я та проблемами його відсутності: «Буде здоров’я — решта все, додасться». І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я — це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільшого рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Всім нам – бути здоровими й життєрадісними!

Зі святом Вас!