На польовому центрі забезпечення навчального процесу Національної академії Держприкордонслужби дотримуються умов карантину

Для зменшення скупчень людей в Національній академії, частина військовослужбовців перебуває на польовому центрі забезпечення навчального процесу. Курсанти, які там знаходяться, мають все необхідне для навчання та життєдіяльності. До інфраструктури польового центра входить корпус для проживання, санітарно-гігієнічні приміщення, їдальня, спортивні майданчики, навчальний полігон. Є всі умови для проведення навчання дистанційно, курсанти повністю ізольовані від контактів з викладачами. За здоров’ям майбутніх офіцерів-прикордонників слідкує кваліфікований медичний персонал — проводиться температурний скринінг, у разі потреби медики готові надати необхідну допомогу. Наразі ознак нетипових вірусних інфекцій ні в кого не виявлено.

Всі приміщення польового центру забезпечення навчального процесу продезінфіковані, регулярно обробляються антисептичними засобами — проводяться всі необхідні заходи, передбачені умовами карантину.

В цілому, життя курсантів проходить за звичним розкладом. Молоді прикордонники почуваються добре, тож щодня здійснюють практичні вправи на полігоні, займаються спортом та самопідготовкою.