У Національній академії Держприкордонслужби відбулось чергове засідання вченої ради

Напередодні, 15 травня 2020 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось чергове засідання вченої ради, на якому було заслухано та прийнято рішення по низці організаційних питань.

Засідання було розпочато з доповіді начальника навчального відділу полковника Андрія Сороки. Доповідь ґрунтувалась на допуску до атестації випускників  2020 року. Результатом розгляду даного питання стало рішення вченої ради допустити до складання екзаменів та захисту кваліфікаційних випускних робіт здобувачів вищої освіти за державним замовленням.

Зокрема, начальник навчального відділу  у своїй доповіді, зупинився на питаннях організації освітнього процесу академії у наступному навчальному році. Після обговорення членами вченої ради було ухвалено проект рішення на організацію освітнього процесу академії та графік-календар навчального процесу у 2020-2021 навчальному році.

Крім цього, члени вченої ради розглянули кадрові питання щодо присвоєння вчених звань та обрання кандидатів на посади науково-педагогічного та наукового складу.

На завершення засідання ради позитивно вирішено питання щодо видання наукової та навчальної літератури.