У Національній академії Держприкордонслужби привітали переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

Науковці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького стали переможцями XV обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

Колектив авторів у складі доктора технічних наук, професора, професора кафедри телекомунікації та радіотехніки Національної академії імені Б. Хмельницького Івана Катеринчука, доктора технічних наук, доцента, начальника кафедри телекомунікації та радіотехніки Романа Рачка та кандидата педагогічних наук, доцента Андрія Балендра посів перше місце в номінації «Прикладні/фундаментальні науково-дослідні роботи (технічного профілю)» за науково-дослідну роботу «Дослідження використання безпілотного літального апарату (БПЛА) для охорони кордону – тактика, методичні рекомендації, найкраща практика».

Науково-дослідна робота була виконана в межах співробітництва між Державними прикордонними службами України, Литви та Європейською агенцією з прикордонної та берегової охорони FRONTEX.

Сьогодні, керівництво навчального закладу урочисто привітало переможців.

Зазначимо, що цьогоріч в обласному конкурсі було представлено 13 науково-дослідних робіт за участю 36 науковців області. Свої роботи презентували науковці дев’яти наукових закладів Хмельниччини.

Вітаємо вчених з перемогою, бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!