У Національній академії Держприкордонслужби розпочалась підсумкова атестація

Сьогодні, 18 травня 2020 року, у  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося організаційне засідання екзаменаційної комісії за участі Голови Екзаменаційної комісії заступника директора Департаменту охорони державного кордону  Адміністрації Державної прикордонної служби України полковника Ігоря Яценко.

Під час засідання науково-педагогічному персоналу закладу було представлено весь склад Екзаменаційної комісії.

Заходи підсумкової атестації триватимуть з 18 по 06 червня 2020 року. Розглянуто питання і готовності навчально-матеріальної бази Національної академії до державних іспитів.

Упродовж  більше як двох тижнів курсанти та слухачі-випускники академії звітуватимуть про свої знання, необхідні професійні уміння.

Відкрив засідання екзаменаційної комісії виконуючий обов’язки ректора Національної академії генерал-майор Олександр Луцький. Він зазначив, що атестації підлягають 78 осіб за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та 260 особи (29 з яких — жінки) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Також виконуючий обов’язки ректора додав, що навчальні плани випускників виконано у повному обсязі, а Національна академія до проведення підсумкової атестації готова.

Начальник навчального відділу полковник Андрій Сорока довів наказ Адміністрації Держприкордонслужби про склад екзаменаційної комісії для проведення екзаменів і захисту кваліфікаційних випускних робіт випускниками академії.

Голова екзаменаційної комісії полковник Ігор Яценко побажав випускникам продемонструвати на екзаменах глибокі професійні знання, які вони здобули під час навчання в навчальному закладі, та успіхів у захисті магістерських робіт.

Зазначимо, що особливістю проведення атестації випускників та роботи Екзаменаційної комісії у цьому році є дотримання заходів Уряду та рекомендацій Міністерства освіти і науки України, спрямованих на недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Зокрема, у взаємодії з центром дистанційних технологій Національної академії організовано проведення підсумкової атестації у дистанційній формі із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів вищої освіти.