В Національній академії Держприкордонслужби України відбулася зустрічі випускників із керівництвом навчального закладу

Вже традиційно у травні у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проводяться зустрічі з випускниками академії, на яких обговорюються соціальні питання.

Так, сьогодні, 19 травня, відбулася зустріч із випускниками факультету охорони та захисту державного кордону.

Захід організований керівництвом вищого навчального закладу з метою розв’язання  нагальних проблем курсантів, майбутніх офіцерів-прикордонників та надання відповідей на запитання, які їх цікавлять.

Ефективність подібних зустрічей у тому, що можна вирішити чимало питань, які виникають у молодого покоління, приділити увагу кожному та поспілкуватися у дружньому колі. Під час таких зборів кожен прикордонник має змогу висловитись та отримати необхідну консультацію і допомогу від керівників структурних підрозділів.

На вечорі були присутні виконуючий обов’язки ректора Національної академії генерал-майор Олександр Луцький, заступники керівника навчального закладу, начальник факультету та керівники підрозділів забезпечення.

По завершенню заходу, виконуючий обов’язки ректора академії ще раз наголосив, що у разі виникнення будь-яких питань чи проблемних ситуацій, курсанти мають право звертатися до керівництва навчального закладу, чи до нього особисто.

Підбиваючи підсумки, можна з упевненістю сказати, що майбутні офіцери-прикордонники до виконання обов’язків за призначенням в органах охорони державного кордону України готові.