Чергова зустріч з випускниками закладу відбулась у Національній академії Держприкордонслужби України

Сьогодні, 20 травня, відбулася чергова зустріч із цьогорічними випускниками Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Цього разу обговорити з керівництвом нагальні соціальні питання прийшли випускники факультету правоохоронної діяльності, інженерно-технічного факультету та факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін.

Майбутні офіцери-прикордонники отримали відповіді на свої запитання, обговорили проблеми, які їх турбують та отримали зворотний зв’язок від керівника навчального закладу. Керівництво академії уважно ставиться до того, що турбує курсантів. На заході були ретельно розглянуті всі поставлені питання та надано вичерпні відповіді. Зазначимо, що подібні традиційні заходи не єдина можливість для курсантів озвучити свої потреби та запитання, адже кожен майбутній офіцер-прикордонник завжди має змогу звернутися до керівництва Національної академії.

Головним підсумком проведеної зустрічі є оперативне розв’язання проблемних питань випускників вишу.