День вишиванки відсвяткували у Національній академії Держприкордонслужби України

Сьогодні, 21 травня,  персонал Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького разом з усіма українцями відсвяткували День вишиванки.

На робочих місцях у вишиванках керівництво та науково-педагогічний склад навчального закладу. Для всіх присутніх це дійство залишило незабутнє враження.

Адже вишиванка – це не просто атрибут одягу, це – набагато більше, це святе, рідне, історія нашого мистецтва. Це наш оберіг, де зашифрований генетичний код нашого народу.

Парад вишиванок у виші проходив з дотриманням всіх заходів безпеки у зв’язку із карантинними заходами. Цією акцією ми показали, що персонал академії та їх родини пам’ятають й шанують самобутність та українські традиції.

Зазначимо, Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

А святкування Дня вишиванки у вищому навчальному закладі триватиме увесь день!