Випускники факультету підготовки керівних кадрів зустрілися із керівництвом Національної академії Держприкордонслужби

Протягом тижня у Національній Академії Держприкордонслужби України проходили зустрічі з цьогорічними випускниками закладу.

Завершальним в цій низці зустрічей став сьогоднішній захід, на якому керівництво навчального закладу поспілкувались зі випускниками факультету підготовки керівних кадрів. Під час зустрічі учасники мали можливість поділитися враженнями та побажаннями, поставити питання та висловити свої побажання. Думка слухачів факультету є важливою для вдосконалення підготовки військових, адже це вже досвідчені офіцери, які виконували обов’язки на кордоні.

Зазначимо, що керівництво вишу завжди є відкритими для курсантів та слухачів і готові вчасно реагувати на наявні пропозиції та питання.