У Національній академії Держприкордонлужби відзначили День Героїв

Як відомо, День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, яке відзначається 23 травня, встановлене на честь українських вояків, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Сьогодні, 23 травня, країна згадує патріотів-героїв, які присвятив своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, хто у різні періоди становлення Української Держави віддав свої життя, а також тих, хто зараз захищає українську землю від зовнішньої російської агресії.

Керівництво та персонал закладу, з нагоди Свята Героїв України, хвилиною мовчання вшанували усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і які сьогодні віддають своє життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини.

Нагадаємо, що День Героїв відзначають понад сімдесят років. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.
Вшановуючи минуле – ми будуємо майбутнє.