Заступник Голови Держприкордонслужби України відвідав польовий центр забезпечення навчального процесу Національної академії

Перебуваючи у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Сердюк ознайомився з умовами навчання і проживання вихованців навчального закладу, його матеріально-технічною базою. Також він  відвідав польовий центр забезпечення навчального процесу академії, де наразі перебувають курсанти першого курсу навчання факультету охорони та захисту державного кордону та факультету правоохоронної діяльності.

Сергій Сердюк ознайомився з інфраструктурою польового центру, подивився умови побуту, відвідав з майбутніми офіцерами-прикордонниками  їдальню.

На зустрічі курсанти мали змогу звернутися до заступника Голови Державної прикордонної служби зі своїми запитаннями та одразу отримати відповідь.