Луганський прикордонний загін – пам’ятаємо!

В ці дні ми згадуємо події, які відбувалися у 2014 році в Луганську. Зранку 2 червня бойовики почали обстріл управління Луганського прикордонного загону. На той час прикордонники були вже єдиною військовою частиною, непідконтрольною проросійським силам. Зі стрілецької зброї та гранатометів сепаратисти відкрили вогонь по прикордонному загону. Бойовики стріляли не тільки з дахів житлових будинків, а навіть виганяли мирних мешканців з квартир та вели вогонь з вікон прилеглих багатоповерхових будинків.

Прикордонники тримали оборону, увімкнувши на повну гучність Державний Гімн України, як символ того, що в місті залишились збройні формування, які вірні Присязі та народу України.

Українські військові дали гідну відсіч ворогам. Після майже двох діб запеклих боїв, керівництву загону вдалось організувати вихід особового складу з території, не втративши при цьому жодного прикордонника.

Ми пишаємося такою силою духу та героїзмом охоронців державного кордону! Низький вам уклін за вашу мужність та незламність!