Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко з робочим візитом перебуває у Національній академії

Сьогодні у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького перебуває з робочим візитом Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко. Він детально перевірив стан навчально-матеріальної бази Національної академії відомства та умови проживання курсантів та обговорив з виконуючим обов’язки ректора прикордонного вишу Олександром Луцьким готовність навчального закладу до прийому

абітурієнтів та підготовки до наступного навчального року. Під час зустрічі Сергій Дейнеко акцентував увагу на впровадженні подальших якісних змін у процес підготовки та побут майбутніх охоронців кордону.

Також Голова Держприкордонслужби відвідав польовий центр забезпечення навчального процесу, де наразі перебувають курсанти різних курсів, які вже найближчими днями відправляться на стажування в прикордонні підрозділи. Під час спілкування з курсантами, Сергій Дейнеко наголосив на важливості практичної складової підготовки офіцерів-прикордонників.

«Перший вихід на охорону державного кордону – це дійсно почуття величезної відповідальності, коли ти розумієш, що зараз на кордоні тільки ти і саме тобі довірено державою охороняти ці найважливіші метри нашої рідної землі. Я впевнений, такі почуття обов’язково наповнять ваші серця і ваші душі», – зазначив Голова відомства.

Також він підкреслив важливість стійкості кожного майбутнього захисника кордону, адже протиправні елементи повсякчас намагаються вплинути на прикордонників.