Черговий випуск офіцерів-прикордонників відбувся у Національній академії Держприкордонслужби

Сьогодні, 6 червня, у Національній академії Держприкордонслужби України ім. Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів-прикордонників. Цього року за першим бакалаврським рівнем вищої освіти випускниками стали 260 осіб, з них 29 осіб жіночої статі. Два випускники  занесені на Дошку пошани, а 30 — отримали диплом з відзнакою. Також завершили навчання 78 офіцерів-магістрів факультету підготовки керівних кадрів, один з яких занесений на Дошку пошани, а 10 — отримали диплом з відзнакою.

Захід відбувся за участі Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Дейнеки. Він нагородив найкращих офіцерів відомчими нагородами Держприкордонслужби та МВС. Також, більше ніж десять магістрів підготовки керівних кадрів отримали сьогодні чергові військові звання.

Голова привітав офіцерів-прикордонників з випуском та побажав успішної служби та підкреслив, що молоді офіцери будуть направлені на всі ділянки державного кордону України, окрім районів проведення операції об’єднаних сил. Серед гостей свята також були представники органів місцевої влади, ветерани-прикордонники. Незабутнє враження на усіх присутніх залишило прощання випускників з Бойовим Прапором академії та проходження урочистим маршем.

У зв’язку з карантинними заходами в поточному році випуск відбувся без присутності рідних та близьких випускників. Для них було організовано пряму трансляцію урочистої події на офіційному сайті Національної академії, сторінці навчального закладу у Фейсбуці та на телеканалі Перший Подільський.

Зазначимо, що сьогодні Національна академія провідний військовий навчальний заклад, що готує професіоналів, які на високому рівні виконують відповідальні завдання з охорони державного кордону України.

« of 2 »