Курсанти першого курсу Національної академії Держприкордонслужби вибули на стажування

Сьогодні, 10 червня, курсанти першого курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для набуття практичного досвіду вибули на стажування в органи охорони кордону Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

 Практична складова – основа в підготовці майбутнього офіцера-прикордонника, адже практичний досвід дозволить закріпити набуті в академії теоретичні знання та вдосконалити професійні навички виконання обов’язків на кордоні та інших оперативно-службових завдань.

Стажування курсантів проходитиме на посадах молодших інспекторів прикордонної служби.

Напередодні, перед відправленням у підрозділи охорони кордону з курсантами було проведено інструктаж.

За час свого стажування, вони опанують  посади прикордонного підрозділу, отримають практичний досвід керувати особовим складом, планувати службу та брати у ній безпосередньо участь.

Тому, враховуючи вимоги Адміністрації Державної прикордонної служби України, щодо підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників, курсантам першого курсу визначили індивідуальні завдання, які полягають у тому, що кожен курсант під час практики повинен виконати програму стажування у повному обсязі.

Бажаємо курсантам академії з честю та гідністю виконати поставлені завдання та продемонструвати високий рівень професійної підготовки.