До уваги офіцерів-прикордонників! Магістратура 2020

Відповідно до ліцензії МОН України у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького здійснюється набір на навчання за державним замовленням офіцерів Держприкордонслужби України для здобуття ступеня вищої освіти магістра з одночасним здобуттям оперативно-тактичного чи оперативно-стратегічного рівня військової освіти.
Підготовка офіцерів для здобуття ступеня вищої освіти МАГІСТРА за оперативно-тактичним рівнем здійснюється за спеціальностями:
«Безпека державного кордону», «Правоохоронна діяльність»; «Автомобільний транспорт». За оперативно-стратегічним рівнем – за спеціальністю “Національна безпека (за окремими сферами й видами діяльності)”.
Термін прийому рапортів та формування навчальних справ в органах охорони кордону ➡ з 01 лютого по 01 квітня 2020 року.
Термін прийому навчальних справ приймальною комісією ➡ до 22 травня 2020 року.
Для спеціальностей «Правоохоронна діяльність» та «Автомобільний транспорт»:
– реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови ➡ з 12 травня до 5 червня (до 18.00) 2020 року.
Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови ➡ 01 липня 2020 року. Прийом заяв та документів приймальною комісією (реєстрація для участі у конкурсному відборі):
для спеціальностей «Безпека державного кордону», «Правоохоронна діяльність» та «Автомобільний транспорт»: ➡ 15-16 липня 2020 року.
для спеціальності «Національна безпека» ➡ 15 липня 2020 року.
Заходи конкурсного відбору в академії:
для спеціальностей «Безпека державного кордону», «Правоохоронна діяльність» та «Автомобільний транспорт»: ➡ 16-20 липня 2020 року.
для спеціальності «Національна безпека» ➡ 16-18 липня 2020 року.
Оприлюднення рейтингового списку із зазначенням рекомендованих до зарахування:
– для спеціальності «Національна безпека» ➡19 липня 2020 року;
– для спеціальностей «Безпека державного кордону», «Правоохоронна діяльність» та «Автомобільний транспорт» ➡ 21 липня 2020 року.
Терміни зарахування вступників:
– не пізніше 31 липня 2020 року.