Курсанти третього курсу Національної академії Держприкордонслужби відбули на практику

Сьогодні, 15 червня, вибули на стажування за професійним спрямуванням в органи охорони кордону курсанти третього курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Майбутні офіцери-прикордонники відправились для закріплення теоретичних знань та набуття і вдосконалення професійних навичок, виконання обов’язків на кордоні та інших оперативно – службових завдань. Практика курсантів третього курсу проходитиме в органах охорони кордону Західного та Південного регіональних управлінь Держприкордонслужби.

Упродовж наступних трьох тижнів молоді прикордонники зможуть на практиці реалізувати знання, здобуті у вищому навчальному закладі.

Керівники та викладачі факультетів «озброїли» своїх вихованців  знаннями та навичками, необхідними для якісного виконання поставлених практичних завдань на кордоні. Перед виїздом з курсантами провели всі необхідні інструктажі.

Бажаємо курсантам академії з честю проявити себе під час виконання практичних завдань та гідно протидіяти протиправним проявам на  державному кордоні.