До уваги абітурієнтів 2020. Навчання за схемою підготовки «СТУДЕНТ»

Відповідно до ліцензії МОН України у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького здійснюється набір на навчання за кошти державних та/або юридичних осіб для здобуття ступеня  БАКАЛАВР за схемою підготовки «студент». Підготовка здійснюється за наступними спеціальностями:

«Філологія» (англійська);

«Право»;

Для вступу на спеціальність «Філологія» (англійська) у вступника мають бути сертифікати ЗНО з української мови та літератури, іноземної мови та історії України (або географії).

Для вступу на спеціальність «Право» у вступника мають бути сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України та математики (або іноземної мови).

Дійсні сертифікати ЗНО за 2020, 2019, 2018 та 2017 роки, за винятком результатів з іноземної мови. Результати з іноземної мови дійсні за 2020, 2019 та 2018 роки.

Мінімальна кількість балів у сертифікаті ЗНО для допуску до участі у конкурсному відборі — 100.

Мінімальний конкурсний бал на спеціальність 081 «Право» повинен складати не менше 140.

Основні етапи вступної кампанії:

• Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів —з 01 серпня;
  • Початок подання електронних, письмових заяв та документів – з 13 серпня;

Для подання електронних заяв вступник реєструє особистий електронний кабінет на інтернет-сайті за електронною адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/.

• Закінчення прийому письмових заяв і документів від осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – 16 серпня (до 18.00);
  • Закінчення прийому електронних заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – 22 серпня (до 18.00);
  • Терміни проведення академією вступних іспитів – з 4 по 9 серпня;
  • Терміни проведення співбесіди – з 16 по 18 серпня;
  • Оприлюднення рейтингового списку із зазначенням рекомендованих до зарахування – 28 серпня;
  • Виконання вимог до зарахування – не пізніше 9 вересня;
  • Терміни зарахування вступників – 14 вересня;
  • Додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання – з 15 вересня до 30 листопада;

Більше інформації по вступу за системою підготовки «Студент» за посиланням

Контакти приймальної комісії:

Телефон (097) 251-51-14 (Viber, WhatsApp, Telegram)

поштова скринька: vstup_nadpsu@dpsu.gov.ua

Адреса: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46