Здобуття ступеня вищої освіти МАГІСТР за схемою підготовки «студент»

Відповідно до ліцензії МОН України у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького здійснюється набір на навчання за кошти державних та/або юридичних осіб.

Підготовка для здобуття ступеня вищої освіти МАГІСТР за схемою підготовки «студент»  здійснюється за наступними спеціальностями:

«Філологія»;

«Право»;

Основні етапи вступної кампанії 2020

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (для спеціальності «Право») ➡з 12 травня до 5 червня (до 18.00).

Реєстрація електронних кабінетів  вступників та завантаження необхідних документів ➡з 01 липня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту / єдиного вступного іспиту з іноземної мови ➡01 липня.

Для спеціальності «Право»: основна сесія єдиного фахового вступного випробування ➡03 липня.

За спеціальністю «Право» приймаються результати єдиного фахового випробування та оцінки з іноземної мови єдиного вступного іспиту складених в рік вступу.

Прийом заяв та документів для осіб що які вступають на основі вступних іспитів  ➡з 17 липня по 25 липня.

Прийом заяв та документів для осіб що які вступають на основі результатів єдиного фахового вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування ➡з 05 липня по 22 липня.

Проведення вступних іспитів для спеціальності «Філологія» ➡23 липня.

Оприлюднення рейтингового списку із зазначенням рекомендованих до зарахування:

• для спеціальності «Філологія»➡24 липня;
  • для спеціальності «Право» ➡ до 6 серпня.

Виконання вимог до зарахування:

• для спеціальності «Філологія» ➡ не пізніше 25 липня;
  • для спеціальності «Право» ➡10 серпня (до 18.00).

Терміни зарахування вступників:

• для спеціальності «Філологія»➡27 липня;
  • для спеціальності «Право» ➡ не пізніше 15 серпня.

Більше інформації по вступу за схемою підготовки «Студент» за посиланням

Контакти приймальної комісії ➡ телефон (097) 251-51-14 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Поштова скринька ➡ vstup_nadpsu@dpsu.gov.ua

Адреса ➡м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46