У Національній академії Держприкордонслужби відбувся черговий випуск цивільних студентів 2020

Сьогодні, 19 червня, лави кваліфікованих спеціалістів у галузі філології та права поповнилися випускниками Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. В навчальному закладі відбувся черговий випуск цивільних студентів.

У цьому році академія випустила 47 студентів за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та 24 студенти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Всього у цьому випуску студентів, Національна академія випустила понад 70 молодих фахівців, 10 з яких отримали диплом з відзнакою, а троє занесені на Дошку пошани.

Урочистості було проведено з дотриманням карантинного режиму, на відкритому просторі. Випускникам академії вручили дипломи, а також відзначили окремих студентів грамотами.

Своєю чергою, випускники висловили щирі слова вдячності викладачам та керівництву Національної академії за здобуті знання, терпіння, мудрість, сумлінну працю та досвід.

Нагадаємо, що починаючи з 2010 року в межах ліцензійного обсягу Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочала підготовку цивільної молоді.

Навчальний заклад надає вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти.