Курсанти Національної академії Держприкордонслужби продовжують вдосконалювати практичні навички на кордоні

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, які перебувають на стажуванні у відділах регіональних управлінь Держприкордонслужби, демонструють свої навички у забезпеченні охорони державного кордону України.

Майбутні офіцери, у складі прикордонних нарядів, вже припинили декілька спроби порушення державного кордону та завадили переміщенню контрабанди.

Так, на ділянці відповідальності відділення інспекторів «Вилок» Мукачівського загону, військовослужбовці затримали чоловіка, який спробував незаконно потрапити з Угорщини до України та саме намагався подолати загороджувальний паркан. Жодних документів у чоловіка не було, прикордонникам він повідомив, що є громадянином України. Останнім часом українець перебував на території Угорщини та мав намір повернутися додому, щоправда, скористатися діючими пунктами пропуску не бажав та зважився на незаконний перетин кордону. Згодом правову оцінку його діям надасть суд.

Іншого порушника державного кордону затримали курсанти факультету правоохоронної діяльності  Національної академії на залізничних коліях біля пункту пропуску «Мамалига» (ділянка «Подвірне» Чернівецького загону). Особу порушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

На ділянці відділення «Великий Бичків» Мукачівського загону та на ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону прикордонні наряди у складі військовослужбовців та курсантів – прикордонників, стали на заваді тютюновим контрабандистам.

Бажаємо курсантам Національної академії і надалі успішно демонструвати на практиці свої знання, вміння та навички.