ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО РЕКТОРА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ

Сьогодні, 26 червня, Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко представив колективу Національної академії нового ректора.

За результатами відкритого конкурсу, ректором Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького став генерал-майор Олександр Луцький. Голова Держприкордонслужби зазначив, що конкурс пройшов демократично та прозоро, привітав нового керівника вишу та урочисто вручив посвідчення.

Серед основних задач, які генерал-майор Сергій Дейнеко поставив перед новим керівником навчального закладу — взаємодія з колективом академії та Адміністрацією Держприкордонслужби,  якісна підготовка висококваліфікованих спеціалістів для підрозділів охорони кордону, а також створення гідних умов для навчання та побуту курсантів.

Сергій Дейнеко висловив сподівання, що одну з ключових ролей у розбудові прикордонного відомства буде відігравати Національна академія.

Додамо, генерал-майор Луцький Олександр Леонтійович навчався у Національній академії Держприкордонслужби. Має значний практичний досвід  на керівних посадах у закладах освіти, органах охорони державного кордону,  регіональних управліннях та адміністративної роботи у Національній академії. Учасник бойових дій — у 2014 році очолював штаб тактичного угруповання «Кордон» Державної прикордонної служби України.