Вітаємо з Днем Конституції України!

Сьогодні, 28 червня, відзначається День Конституції України. Це свято встановлене на честь головного закону держави, який проголошує його незалежність. З того моменту, як перша Конституція України набула чинності, ми почали будувати нову, незалежну державу.

Конституція — основний закон нашої країни. Висловлюючи волю та інтереси українського народу, Конституція України служить зміцненню державності, стабільності суспільного устрою, становленню громадянського суспільства, забезпечення прав і свобод громадян. Вона увібрала в себе кращий досвід минулого, відкрила нові можливості для відродження духовних і культурних цінностей українського народу.

Водночас, кожен громадянин нашої країни має усвідомлювати власну відповідальність за процвітання Батьківщини, за дотримання конституційних норм, за наше сьогодення та майбутнє.

Обов’язок кожного з нас — дотримуватися положень головного Закону України, відстоювати принципи правової держави. Тільки завдяки спільним зусиллям, ми зможемо досягти вирішення поставлених завдань. Важливо берегти цінності, проголошені Конституцією, і пам’ятати, що добробут країни залежить від кожного.

У цей святковий день бажаємо, щоб кожен відчував себе повноправним громадянином, пишався своєю країною та робив все для процвітання нашої вільної держави! Нехай Конституція України завжди забезпечує повноцінне життя громадян і дає можливість кожному для самореалізації.

Зі святом!