Чергове засідання вченої ради відбулося у Національній академії Держприкордонслужби

Сьогодні, 30 червня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось чергове засідання вченої ради.

На порядку денному було обрання нового голови вченої ради та зміни у складі вченої ради. Перед присутніми виступив заступник ректора (проректор) з наукової роботи доктор педагогічних наук полковник Сергій Білявець.

У ході заходу було ухвалено план роботи вченої ради на 2020/21 навчальний рік.

Під час засідання вченої ради ректор академії генерал-майор Олександр Луцький привітав кращих науковців навчального закладу, вручив атестати доцента та  дипломи Хмельницької обласної ради про присвоєння премії вченим, які  стали переможцями XV обласного конкурсу науково-дослідних робіт, а також відзначив грамотами найкращих членів вченої ради.

Також, на засіданні були затверджені прізвища слухачів та курсантів на призначення стипендії Верховної ради та Кабінету Міністрів України.

Крім цього, члени вченої ради розглянули кадрові питання щодо присвоєння вчених звань та обрання кандидатів на посади науково-педагогічного та наукового складу.

На завершення засідання ради позитивно вирішено питання щодо видання наукової та навчальної літератури.

Вітаємо науковців Національної академії з новими досягненнями!