У курсантів першого курсу Національної академії Держприкордонслужби завершилося стажування

Перше стажування добігло кінця! Курсанти першого курсу навчання Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького повертаються після трьох тижнів стажування в органах охорони кордону. Молоді прикордонники отримали свій перший, такий довгоочікуваний практичний досвід під час стажування у підрозділах охорони кордону Мукачівського прикордонного загону.

Під керівництвом досвідчених прикордонників майбутні офіцери знайомились з тонкощами організації та несення служби прикордонних нарядів у пунктах пропуску та на «зеленій» ділянці кордону, та навіть застосували на практиці свої вміння та навички під час реальних затримань тютюнових контрабандистів та нелегальних мігрантів. Керівництво Мукачівського прикордонного загону привітало курсантів з успішним проходженням першого стажування та нагородили кращих вихованців прикордонного вишу грамотами.

Задоволені, натхненні та впевненні у правильному виборі професії, курсанти діляться своїми враженнями від стажування: «На початку стажування, було важко пішки під дощем або пекучим сонцем долати 8-ми кілометрову відстань вздовж кордну. Але відчуття того, що ти докладаєш зусиль до надійного захисту кордонів нашої Батьківщини, мотивує на бездоганне виконання своїх обов’язків.» – розповідає курсантка Вікторія Серпутько, яка твердо переконана, що прикордонник – це престижна професія.

Вітаємо молодих прикордонників з отриманим досвідом та удосконаленням своїх професійних навичок! Бажаємо успіхів у навчанні та службі!