У Національній академії Держприкордонслужби відбувся черговий випуск курсів військової служби за кордоном

Сьогодні, 3 липня, у конференц-залі Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів та прапорщиків для проходження військової служби за кордоном.

У заході з нагоди випуску офіцерів дипломатичних представництв взяли участь керівництво навчального закладу та представники Адміністрації Державної прикордонної служби України. Серед гостей свята також були присутні провідні науковці академії.

Сьогодні академія проводить 37-й випуск слухачів курсів, які успішно прийшли навчання та готові до виконання завдань із забезпечення безпеки дипломатичних установ України та їх персоналу у будь-яких країнах світу.

Під час навчання слухачі курсу проявили наполегливість, цілеспрямованість, продемонстрували свої здібності та таланти, виконали повністю академічні програми та стали справжніми фахівцями.

Під час урочистостей випускникам академії вручили свідоцтва та відзнаки, а також відзначили окремих військовослужбовців відомчими відзнаками.

Бажаємо шановним випускникам міцного здоров’я, бадьорості, щастя й життєвого оптимізму, успіхів у їхній відповідальній діяльності в ім’я процвітання та могутності нашої держави.

Хай щастить офіцерам і прапорщикам для проходження військової служби за кордоном у житті! Ми завжди раді бачити Вас в академії!

Щасливої дороги!