Вшановуємо пам’ять прикордонників, які загинули 2 липня 2014 року

У липні 2014 року, через загострення ситуації на сході України, Державна прикордонна служба зазнала значних втрат.

Так, 02 липня 2014, під час масованого мінометного обстрілу пункту пропуску «Новоазовськ» Донецької області загинули старший прапорщик Олег Семеновський та молодший сержант Володимир Пресняков.

35-річний старший прапорщик Олег Миколайович Семеновський – батько двох синів: Кирила і Данилка. Щиро любив прикордонну службу, був відповідальним та працьовитим. Професіонал своєї справи, щоб стати досвідченим фахівцем в службі з охорони державного кордону, закінчив курси підготовки інспекторів прикордонної служби при Національній академії ім. Б. Хмельницького, а згодом пройшов у нашій академії перепідготовку спеціалістів. Розпочавши службу у військах зелених кашкетів командиром стрілецького відділення на заставі, він з честю виконував свої обов’язки на посаді інспектора прикордонної служби 2 категорії у «Новоазовську» і останнього стояв на захисті довіреного йому рубежу держави.

25-річній молодший сержант Володимир Пресняков – уродженець міста Новоазовська, що на Донеччині. Володимир закінчив Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України. Місцем його постійної служби став ВПС «Новоазовськ», де в останній час молодший сержант обіймав посаду старшого механіка відділення зв’язку.

З дружиною Каріною вони виховували двох своїх дітей – сина Кирила і донечку Даринку, яких батько дуже любив. Володимир жив службою, захоплювався технікою і в душі постійно був разом зі своєю сім’єю.

Разом зі своїми бойовими побратимами у ніч на 2 липня він став на захист державного кордону.

Такими надійними побратимами, щирими товаришами, люблячими, турботливими батьками та надійними захисниками рідної землі пішли у Вічність прикордонники Володимир Пресняков та Олег Семеновський.

Вічна пам’ять Героям!