Вшановуємо пам’ять прикордонників, які загинули 5 липня 2014 року

Повік не згасне шана мужності та героїзму українських прикордонників!

05 липня 2014 року під час мінометного обстрілу поста технічного спостереження біля населеного пункту Обрив Новоазовського району Донецької області загинули прапорщик Олександр Ковальов та старший солдат Олексій Циганков.

Прапорщик Олександр Ковальов був уродженцем Новоазовська, на кордоні служив з двадцяти років. 15 серпня 2014­го року Олександру виповнилося б 34 роки. Мав донечку 2009 року народження.

Олександр Ковальов врятував колег від вірної загибелі, тому, що першим помітив вночі катери, що підкралися морем з боку Росії. Олександр вчасно зреагував, давши команду «До бою!». Його побратими згадують, що коли б не він, полягли б всі.

Патрульний кінологічного відділення старший солдат Циганков Олексій Вікторович отримавши повістку, не вагаючись пішов боронити рідну Україну. У цивільному житті Олексій мав мирну професію хлібороба, проте того року йому довелося не обробляти землю, а захищати зі зброєю в руках. Так і не повернувся Олексій Циганков до своїх батьків, брата, коханої дружини та донечки… Для захисту Вітчизни прикордонник віддав найдорожче – своє життя.

Ми схиляємо голови перед Героями, які до кінця виконали свій військовий обов’язок, до останнього подиху залишились вірними священним зобов’язанням Військової Присяги!

Вічна пам’ять і Слава Героям!