Вшанування пам’яті підполковника Шірпала Леоніда Вікторовича

Прикордонники гідно боронять кордони України, залишаючись вірними Присязі до свого останнього подиху…

Сьогодні, 10 липня, роковини загибелі  підполковника Шірпала Леоніда Вікторовича, який загинув виконуючи свій військовий обов’язок з охорони державного кордону у південно-східних областях України.

Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко, керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, відвідали могилу героя-прикордонника Леоніда Шірпала.

Леонід у 2006 році закінчив Національну академію та був направлений до Луганського прикордонного загону, де і пройшла вся служба офіцера-оперативника.

З початком збройної агресії на сході України Леонід разом із бойовими побратимами, зі зброєю в руках, виконував свій обов’язок — захищаючи  територіальну цілісність держави на сході України.

Леонід Вікторович демонстрував  мужність та відвагу, був прикладом самовідданого служіння Батьківщині та Українському народові.

10 липня 2014 року під час виконання бойового завдання з обстеження місцевості та встановлення мінометних позицій, з яких вівся обстріл по пункту пропуску «Довжанський», бойова машина піхоти, в якій слідували військовослужбовці, підірвалась на фугасі. Внаслідок вибуху загинуло 3 військовослужбовці, серед яких був майор Шірпал.

Ось так, не доживши одинадцять днів до віку Ісуса, героїчно пішов із життя син, чоловік, батько, офіцер-прикордонник Леонід Шірпал.

За проявлену мужність в охороні Державного кордону України Леоніда нагороджено орденом «За мужність» та присвоєно військове звання підполковник, але, на жаль, посмертно.

Прикордонники академії, рідні та близькі поклали квіти до могили героя-прикордонника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.

Вічна пам’ять Героям!

Вічна їм Слава!