Вшанування пам’яті загиблого на Сході України Павла Дияка

Сьогодні, 10 липня 2020 року, на польовому центрі забезпечення навчального процесу Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за участі керівництва та персоналу закладу було проведено захід присвячений вшануванню пам’яті прикордоннику, який загинув під час виконання свого обов’язку у південно-східних областях України.

Церемонія вшанування почалась біля меморіалу пам’яті на честь загиблого під час проведення антитерористичної операції на Сході України, вихідця з Хмельниччини прапорщика Дияка Павла Станіславовича, який загинув 12 липня 2014 року на Донеччині. Рятуючи своїх бойових побратимів від смерті, він не роздумуючи віддав найдорожче — власне життя.

За проявлену мужність в охороні Державного кордону України Павла нагороджено орденом «За мужність» 3 ступеню, посмертно.

Розпочалося вшанування зі спільного виконання Державного Гімну України.

Стійкість Павла Дияка викликає глибоку повагу, дії прапорщика є яскравим прикладом особистого героїзму та військової майстерності захисників кордону. Пам’ять про Павла Станіславовича буде вічною. У цей день ми схиляємо голови перед прикордонниками, що поклали своє життя, захищаючи рідну землю, перед тими, хто не дожив до сьогоднішнього дня, хто загинув при виконанні службових обов’язків.

Також прикордонники відвідали Хмельницьку спеціалізовану загальноосвітню школу №1, де навчався  Павло Дияк.

Керівництво та персонал академії, рідні та близькі поклали квіти до меморіальної дошки на честь героя-прикордонника, встановленої на стіні школи, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.

Вічна пам’ять Героям!

Вічна їм Слава!