У Національній академії Держприкордонслужби розпочалась вступні випробовування для слухачів факультету підготовки керівних кадрів

Сьогодні, у Центрі культури та дозвілля Національної академії, ректор генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з офіцерами органів охорони кордону Держприкордонслужби, які виявили бажання навчатися у вишу.

Відкриваючи засідання ректор академії генерал-майор Олександр Луцький наголосив, що під час вступних випробовувань гарантоване дотримання законодавства України, зокрема правил вступу, а також відкритість приймальної комісії. Рішення приймальної комісії, прийняте в межах її повноважень, є підставою для видання відповідного наказу ректором академії. Усі питання, які пов’язані з прийняттям до Академії, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях.

Олександр Леонтійович також довів до офіцерського складу особливості вступної кампанії, організаційні питання та заходи, які будуть долати вступники під час конкурсних процедур.

Також він зазначив, що  головна мета – набрати на навчання до академії лише найкращих та тих, хто дійсно достойний продовжувати своє кар’єрне зростання у Держприкордонслужбі України.

Діяльність приймальної комісії буде здійснюватися на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного вступника.

Наголошуємо, що з 15 липня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочались вступні випробування для майбутніх слухачів факультету підготовки керівних кадрів, як основного підрозділу академії, за спеціальностями: – безпека державного кордону, військове управління (за видами збройних сил), національна безпека (сфера прикордонної діяльності),  правоохоронна діяльність та автомобільний транспорт.

Попереду офіцерів-прикордонників чекають конкурсні процедури відповідно до правил прийому 2020 року.

Побажаємо всім майбутнім слухачам академії у ці напруженні дні впевненості та максимальної самовіддачі!