Вшановуємо пам’ять прикордонників, які загинули 16 липня 2014 року

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького вшанували прикордонників, які загинули 16 липня 2014 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Сизе Станично-Луганського району Луганської області.

В той трагічний день колона прикордонників і військовослужбовців ЗСУ потрапила у засідку. Військові прийняли бій з ДРГ противника, яка вела інтенсивний вогонь зі снайперської та автоматичної стрілецької зброї. Під час вогневого протистояння прапорщик Микола Постольний та молодший сержант Максим Закопайло отримали поранення несумісні з життям.

Микола Постольний народився у селі Петрівка, що на Харківщині. Прикордонником служив з 2002 року. У 2009 році Миколі Постольному вдалося самотужки затримати шістьох чоловіків, що намагалися нелегально перетнути державний кордон. Перебував у розташуванні Східного регіонального управління Держприкордонслужби. У Луганській області служив у мобільному підрозділі типу С (резерв, що забезпечував охорону найбільш небезпечного напрямку).

У Миколи Постольного залишилися дружина та 6-річний син.

Указом Президента України Миколу Постольного було посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Закопайло Максим Олександрович – молодший інспектор І категорії – навідник-оператор відділення прикордонної служби Окремого відділу прикордонної служби «С» Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, молодший сержант.

Народився 12 серпня 1989 року в селищі міського типу Ківшарівка Куп’янської міської ради Харківської області.

У Державній прикордонній службі України з грудня 2013 року.

З березня по червень 2014 року у складі мотоманеврової групи Навчального центру виконував завдання з охорони державного кордону України у Донецькій області. З червня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. (посмертно).

Схилимо голови, та віддамо данину пам’яті тим, хто боронив рідну землю до останнього подиху…

Вічна Слава Героям!