У Національній академії Держприкордонслужби стартувала вступна кампанія 2020

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького стартувала вступна кампанія 2020.

Вже розпочалися заходи конкурсного відбору для потенційних слухачів факультету підготовки керівних кадрів, які здобуватимуть вищу освіту за ступенем «магістр»

Попереду їх чекає медичний огляд, оцінка рівня фізичної підготовки та професійно-психологічне обстеження.

В ході тестування та іспиту з іноземної мови вступники мають підтвердити високі результати професійної підготовки, особисту спроможність та високу мотивацію до отримання вищого рівня військової освіти.

21 липня відбудеться засідання мандатної комісії. На відкритому засіданні ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький доведе офіцерам, які брали участь у відборі, їх результати та оголосить списки рекомендованих для зарахування на кожну спеціальність.

З 3  серпня розпочнуться вступні випробування для охочих здобути ступень вищої освіти БАКАЛАВР за схемою підготовки «курсант».

Зазначимо, що Національна академія Державної прикордонної служби України – єдиний в Україні вищій навчальний заклад, що готує офіцерів-прикордонників. Крім цього, військовий виш надає освітні послуги цивільній молоді за кошти юридичних або фізичних осіб.

Чекаємо всіх охочих здобути престижну професію та побажаємо всім абітурієнтам у ці напруженні дні впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – екзамен на мужність та зрілість, подолання першої сходинки до офіцерських зірок!