У Національній академії Держприкордонслужби пройшли планові пожежні навчання

Вогнеборці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького тренувалися приборкувати пожежу на складі ракетного та артилерійського забезпечення.

Рятувальники провели спеціальне  тренування на об’єкті підвищеної небезпеки із ліквідації умовної пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт.

Основною метою проведення даного заходу є перевірка реагування служби пожежної безпеки щодо ліквідації надзвичайної ситуації, відпрацювання порядку взаємодії підрозділів відділів тилового забезпечення, охорони здоров’я та  персоналу об’єкту.

Складське приміщення належить до об’єкта особливої уваги, тож у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, особливо у денний час, може створитися реальна загроза для людей.

За легендою навчань внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів виникла пожежа в одному із боксів складського приміщення з подальшим розповсюджуванням диму на території навчального закладу.

До місця умовної пожежі прибув штатний пожежний підрозділ академії на спеціальному автомобілі. Особовим складом організовано проведення розвідки та евакуацію присутніх у будівлі людей. Рятувальники в захисних костюмах подали 1 пожежний ствол безпосередньо на гасіння осередку займання та захист суміжних приміщень. Невдовзі умовна пожежа була ліквідована.

Після навчання були підбиті підсумки, та зазначено, що пожежний підрозділ академії на належному професійному рівні виконав у повному обсязі поставлені завдання щодо дій за призначенням.