У Національній академії Держприкордонслужби завершилися вступні випробовування для слухачів факультету підготовки керівних кадрів

Сьогодні, 21 липня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшло остаточне засідання приймальної комісії за результатами здачі вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» оперативно-тактичного рівня підготовки.

Протягом тижня офіцери Державної прикордонної служби України, які виявили бажання вступити до академії, складали іспити з фахових предметів, фізичної підготовки та проходили медичне обстеження.

На відкритому засіданні мандатної комісії ректор академії генерал-майор Олександр Луцький довів вступникам їх результати та оголосив списки зарахованих на денну та заочну форми навчання.

Олександр Леонтійович привітав усіх, хто вступив до Національної академії та наголосив, що офіцери-прикордонники доклали максимум зусиль, щоб стати слухачами факультету підготовки керівних кадрів, як основного підрозділу Національної академії. Попереду їх чекає плідна робота у навчальному закладі, де вони отримають ґрунтовні знання та необхідні практичні навички.

Нагадаємо, що конкурсний відбір здійснювався на принципах законності, відкритості, прозорості та незалежності оцінювання кожного вступника.

Майбутнім слухачам залишається дуже мало часу,  щоб відбути до місця служби, здати посади та прибути на навчання.

Бажаємо успіхів у навчанні!