Команда Національної академії Держприкордонслужби нагороджена дипломом VI Міжнародного студентського саміту

Команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького нагороджена дипломом VI Міжнародного студентського саміту в номінації «Актуальність проекту» за науковий проект на тему «Правові аспекти забезпечення контролю за повітряним простором у діяльності Державної прикордонної служби України». Міжнародний конкурс проведено в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Цього року захід відбувся дистанційно. У складі команди академії участь у конкурсі брали докторант Ірина Кушнір та курсанти  факультету правоохоронної діяльності Михайло Федорук, Денис Марченко, Іван Римар.

Загалом у конкурсі взяли участь 25  проєктів з різних регіонів України, а також Білорусі, Польщі, Казахстану. Оцінювання здійснювалося міжнародним журі у складі визнаних національних та міжнародних фахівців у сфері права, представників органів влади.

Роботи переможців  будуть опубліковані у збірнику щорічного наукового заходу «Актуальні проблеми державотворення, правотворення та правозастосування. Вітаємо переможців! Дякуємо колективу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за співробітництво!