Прикордонники Національної академії Держприкордонслужби відвідали могилу капітана Олександра Дзюбелюка

6 років тому, 27 липня 2014 року,  в результаті масованого артобстрілу пункту пропуску «Довжанський» загинули  чотири охоронці кордону.

Олександр Дзюбелюк, Володимир Блажко, Павло Дмитренко, Віктор Соколовський – пам’ятаємо, не забудемо!

Керівництво та персонал академії

відвідали могилу капітана Дзюбелюка Олександра Миколайовича. Прикордонники, друзі, рідні та близькі поклали квіти до могили героя-прикордонника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.

Олександр народився 23 липня 1990 року у смт Нова Ушиця Хмельницької області, де й пройшло його дитинство та юність. Закінчив Ново Ушицьку загальноосвітню школу. У 2007 році вступив до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, де отримав вищу освіту.

З початком збройної агресії на сході України Олександр разом із бойовими побратимами, зі зброєю в руках, виконував свій обов’язок — захищаючи  територіальну цілісність держави на сході України.

27 липня 2014 року пункт пропуску «Довжанський», де проходив службу Олександр Дзюбелюк,  попав під шквальний мінометно-гаубичний обстріл.

Олександр  Миколайович як справжній офіцер проявив мужність та рішучість. На превеликий жаль, за право жити на своїй рідній землі, захисник Батьківщини заплатив найдорожчим – власним життям.

За особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни капітана Дзюбелюка Олександра Миколайовича, нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У вересні 2014 року в смт Нова Ушиця на Алею Слави Героїв внесено його ім’я, а в грудні – відкрито меморіальну дошку на фасаді Новоушицького коледжу в пам’ять прикордоннику.

28 квітня 2017 року на честь цього мужнього воїна – справжнього Героя в смт Нова Ушиця було названо вулицю, де він мешкав.

Схилимо голови перед мужніми воїнами-прикордонниками, які загинули на посту, не зрадивши Батьківщині та Присязі.

Пам’ятаємо про них!

Вічна їм Слава!