Зустріч ректора Національної академії Держприкордонслужби з військовослужбовцями-прикордонниками

Сьогодні, у Центрі культури та дозвілля Національної академії, ректор генерал-майор Олександр Луцький зустрівся із військовослужбовцями-прикордонниками військової служби за контрактом, які виявили цьогоріч бажання вступати до єдиного  закладу вищої освіти Держприкордонслужби.

Зазначимо, що з 30 липня у Національній академії  розпочались вступні випробування для охочих здобувати вищу освіту у престижному військовому навчальному закладі України.

Звертаючись до прикордонників, генерал-майор Олександр Луцький  наголосив, що  пріоритетом у виші є сумлінне навчання та отримання міцних знань. Протягом навчання необхідно дотримуватися дисципліни, правил внутрішнього розпорядку тощо.

У ході зустрічі ректор Національної академії ознайомив аудиторію з життям академії, розповів які дисципліни курсанти вивчатимуть і які навички вони отримають за час навчання. Олександр Леонтійович також зазначив, що він завжди відкритий для спілкування, і, якщо є запитання, завжди готовий вислухати та допомогти.

На завершення керівник академії відповів на запитання прикордонників та побажав вступникам впевненості у власних силах та максимальної самовіддачі.