Ректор Національної академії Держприкордонслужби зустрівся з батьками абітурієнтів

Сьогодні, у Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, ректор генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з батьками абітурієнтів.
Зазначимо, що з 3 серпня 2020 року у Національній академії розпочались вступні випробування для цивільної молоді, яка виявила бажання здобувати вищу освіту у вищому військовому навчальному закладі.

Такі зустрічі досить позитивні як для батьків, чиї діти бажають стати прикордонниками, так і для нашого закладу. Особисте спілкування з ректором академії дає можливість отримувати необхідну і повну інформацію щодо вступу, умов навчання та перебування в виші.

Запитань у батьків було немало, але кожен отримав вичерпну відповідь від керівника академії.

Національна академія — це вищий навчальний заклад, що готує кадри для прикордонної служби, вирішує завдання, пов’язані з розбудовою державного кордону та забезпечує створення сучасної прикордонної науки.
Ректор щиро побажав батькам аби задуми їхніх дітей здійснилися і прикордонне відомство України отримало достойне поповнення.
Олександр Леонтійович наголосив, що головною метою для Національної академії є відбір лише найкращих та тих, хто дійсно достойний продовжувати свій кар’єрний ріст у Держприкордонслужбі України.

Діяльність приймальної комісії буде здійснюватися на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного вступника.